انگلیسی
 Nasser zamiri Official WebSite
  خانه بازگشت خوراک چاپ
 
سه شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۰
بهترین فیلم جشنواره برای "ناصر ضمیری" با فیلم "شیر تلخ" در جشنواره سراسری فیلم كوتاه سوره


به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری جشنواره فیلم كوتاه سوره در حالی به كار خود پایان داد كه این جشنواره از ۳ بخش اصلی، ویژه و بخش جنبی تشكیل شده بود.

این مراسم با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی و میهمانانی از سفارتخانه های فرانسه ، آلمان ، هلند و لهستان و جمعی از دانشجویان و علاقمندان سینما در سینما فلسطین برگزار شد .

در ابتدای این مراسم بهترین فیلم جشنواره با عنوان" شیر تلخ" اكران شد سپس روشن، رئیس دانشگاه سوره به برگزاری موفقیت آمیز جشنواره اشاره و از عوامل اجرایی بویژه دانشجویان سوره و هیات داوران داخلی و خارجی تشكر كرد

وی ابراز امید واری كرد تا جشنواره در سال های بعد در سطح بین المللی برگزار شود .

سپس پروفسور آنگا هاردت و پروفسور بدنارك ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جشنواره و تشكر از تلاش دست اندر كاران اجرایی و دانشگاه سوره در بر پایی حرفه ای آن ابراز امید واری كردند .


داوران جشنواره را رضا نبوی ،سید محسن هاشمی ، كامبوزیا پرتوی ، كنستانتین پاسالین و ژان كلود وازال تشكیل می دادند.

همچنین به برگزیدگان جشنواره جوایز نقدی ، تندیس و لوح جشنواره اهدا شد .

در بخش بهترین فیلم جشنواره ناصر ضمیری با فیلم "شیر تلخ" ، در بخش پویانمایی مریم خلیل زاده با فیلم زنی زیر یخها آواز میخواند ، در بخش مستند مریم سپهری با فیلم تا باران بعدی ، در بخش فیلم تجربی سعید روستایی با فیلم شنبه ،در بخش فیلم تجربی كاظم مولایی با فیلم منها ، و در بخش بهترین فیلم رقابتی از دید تماشاگران ، نفیسه ثابت قدم با فیلم به همین سادگی تقدیر شدند.

هیات داوران در بخش ویژه به دو فیلم فیلم مشدی اسماعیل كار مهدی زمانی پور كیاسری و فیلم زندگی نسبتا معمولی آقای مظفری كار عباس نظام دوست تندیس و لوح افتخار اهدا كرد ، . 

 
خانه Naser Zamiri Official Website بیوگرافی Naser Zamiri Official Website فیلموگرافی Naser Zamiri Official Website جوایز و حضور در جشنواره ها Naser Zamiri Official Website اخبار Naser Zamiri Official Website گالری Naser Zamiri Official Website تماس با من  
Developed by ALMAS